SAĞLIK OFİSLERİ YERLEŞKESİ

Karma yaşam konseptiyle iç içe

Meditown, farklı disiplinlerde çalışabilmek üzere tasarlanmış, yan yana konumlanmış, 32 modern muayenehaneden oluşan, uluslararası taleplere cevap veren bir sağlık hizmetleri yerleşimidir.

Meditown, Bursa’nın en büyük yaşam merkezi ve Türkiye’nin en dikkat çeken karma konsepti Downtown’ın kalbinde, lüks konaklama, dünya markalarıyla alışveriş olanağı, sokak lezzetlerinden dünya mutfağına uzanan seçenekleriyle havuz başı restoranların yanında, yaşamla iç içe bir sağlık hizmeti deneyimi sunar.

Çocuk oyun alanları, konferans salonları, alışveriş caddeleri, sanat merkezleriyle paylaşılan yaşam alanı içindeki ferah muayeneler, hem hasta hem hasta yakını ekseninde hizmet alımını üst çizgiye taşır. Meditown, geleceğin sağlık hizmetlerinin öngörüsünden ilhamla yola çıkılmış ve hayata geçirilmiş bir Atış Holding projesidir.

!

Ayrıntılı Bilgi ve Randevularınız için Hemen Web Sayfamızı Ziyaret Edin

NEDEN MEDITOWN?

Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi

200’den fazla mağaza, 9 sinema salonu, 800 konut, havuz başı restoranları, luxury otel, alışveriş caddeleri, sahneleri, oyun alanları, toplantı salonları, müzeleri, açık alanlarıyla Bursa’nın en büyük karma yaşam merkezi. Meditown, Downtown’ın 2. katında yan yana sıralanmış modern muayenehaneleriyle hem yaşam merkezinin olanaklarına yakın hem kalabalıktan arınmış, sessiz, sade ve huzurlu bir sağlık hizmeti deneyimi sunuyor.

Hasta ve Hasta Yakını Memnuniyeti

Uluslararası markalardan alışveriş, dünya mutfaklarından lezzetler, konaklama hizmetleri, sinema, tiyatro, konser, etkinlik, yaşam… Hepsi Meditown’ın yer aldığı Downtown yaşam ve Eğlence Merkezi’nde hasta ve hasta yakınına iyileşme sürecini harika bir deneyime çevirmek için var.

Çok Dilli Hizmet

Uluslarası acentelerle işbirliği ve çok dilli hizmet verebilen profesyonel ekibiyle Meditown, yurt dışından gelen taleplere de cevap verebililecek yeterliktedir.

Büyük Şehirlerin Kesişim Noktası Bursa

Bursa, Avrupa ve Asya kıtalarını ayıran İstanbul şehriyle Anadolu coğrafyasını bağlayan bir köprü konumundadır. Ticaret yollarının üzerindeki konumu sayesinde, tarih boyunca ekonominin çeşitli dallarla varlığını canlılıkla sürdürdüğü kent, son yıllarda sağlık turizminde de önemli bir rol üstlenmektedir. Ülkenin tüm büyük şehirlerine olan yakınlığı, hava alanları, hızlı tren hatları, limanları ve uluslararası kara yolları bu kenti Türkiye’nin diğer tüm önemli şehirlerinin de merkezine koymaktadır.