BURSA’NIN EN BÜYÜK AİLE EĞLENCE MERKEZİ “HUPALUPA”

Her yaşta misafirin eğlenceye doyacağı DOWNTOWN’da, özel olarak tasarlanan Türkiye’nin en tematik ve en modern oyunların yer aldığı HUPALUPA‘da, zaman hiç olmadığı kadar keyifli geçecek.

10.000 m² alanda her yaş ziyaretçiye yönelik aktivitelerin yer aldığı, eğitim, oyun ve eğlencenin iç içe geçtiği bu alanlarda ayrıca; karaoke, parti ve doğum günü odaları ile sınırsız bir eğlence DOWNTOWN ’da açıldı.

SANATIN BURSA’DA YENİ BULUŞMA NOKTASI “DasDas”

 

Katlanabilen tribün sistemli koltukları, 12 metreye varan tavan yüksekliği ve loca bölümüyle, tiyatro, konser, seminer, lansman gibi birbirinden farklı organizasyonların yapılabileceği çok amaçlı salon DOWNTOWN Yaşam ve Eğlence Merkezi’nin en önemli ayrıcalıklarından biri oldu.

SU ŞEHRİ BURSA’DA, SUYUN ATEŞLE DANSI BÜYÜLEYECEK…

 

Toplam 3.400 m²’lik alanda inşa edilen, Bursa’nın ilk ve en büyük gösteri havuzu DOWNTOWN Yaşam ve Eğlence Merkezi misafirlerine keyifli zamanlar yaşanıyor.

Suyun ateşle dansını eşsiz bir atmosferle tamamlayarak muhteşem bir görsel şöleni misafirlerine sunacak. Gösteri havuzu etrafında bulunan kafe ve restoran misafirleri sevdikleriyle birlikte keyifli sohbetler eşliğinde havuz gösterileri ile unutulmaz anlar yaşayorlar.

Son teknoloji havuzumuz ve gösterilerimiz sizleri bekliyor.

 

TÜRKİYE’NİN YENİ SİNEMA KONSEPTİ BURSA’DA “Sinema Kino”

4.000 m²’lik kapalı alanda, rahat yerleşimi, modern ve ferah salonları ile sinema keyfine yeni bir soluk getirdi.

Geniş fuaye alanı ve yeni nesil hizmet anlayışıyla sinema severlerin yeni vazgeçilmezi olurken, birbirinden özel galalara da ev sahipliği yapıyor.